Немає в наявності
Лосьйон для тіла мінеральний Ahava Mineral Body Lotion, 250 мл
750 ₴
Характеристика
Країна
Ізраїль
Клас
Люксова
Вік
20+
Серія
Dead Sea Water
Об'єм / Вага
250 мл
Для кого
Для жінок
Термін зберігання
3 роки
Опис
Мінеральний лосьйон надає енергетичний догляд за шкірою, схильною до сухості та втрати вологи. Він містить в'яжучі, антисептичні компоненти, що заспокоюють та захищають шкіру від ушкоджуючих факторів.
Лосьйон пом'якшує шкіру, надаючи їй гладкість, бархатистість та зволоженість.
Має парфумований аромат сливи і сандала.
Він збагачений зволожуючим соком алое, рослинним екстрактом гамамелісу та 100% водою Мертвого моря, здатної мінералізувати шкіру, наситивши її корисними мікроелементами.
Склад заснований на унікальній воді Мертвого моря, рясніє мінералами, що впливають на шкіру в процесі очищення, детоксикації, загального омолодження.
Регулярне використання лосьйону дозволить зберегти красу та пружність шкіри всього тіла, попереджаючи її раннє в'янення.
Склад
Мінеральні води, гліцерин, вода Мертвого моря, сік алое Барбаденсис, екстракт гамамелісу віргінського
Застосування
Використовувати лосьйон щодня, розподіляючи його по шкірі всього тіла до повного всмоктування. Для більш мінерального догляду включити в свій косметичний догляд та інші засоби лінії Ahava DeadSea Water.
Відгуки (0)
Питання - відповідь
Питань ще не було
