Пілінг скатка з яблуком FarmStay All In One Whitening Peeling Gel Apple, 180 мл


888 ₴
  • FarmStay
  • Каталог
  • Код 8809317284767
  • Артикул: NF-00001293
  • В наявності
  • Рейтинг:
Безкоштовна доставка від 2000 грн
Працюємо 15 років
100% оригінал

Характеристика

Країна бренду
Південна Корея
Клас
Натуральна
Вік
25+
Об'єм / Вага
180 мл
Тип шкіри
Всі типи
Для кого
Для жінок
Термін зберігання
3 роки

Опис

Пілінг-гель має освітлювальну дію. Він дозволяє глибоко очистити шкіру, не допускаючи її травмування. При використанні він полірує шкірний покрив й усуває всі забруднення, м'яко освітлюючи та вирівнюючи тон обличчя. Пілінг містить у складі натуральний екстракт яблука, який сприяє антивіковому догляду.

AHA-кислоти в його складі комплексно очищають та омолоджують шкіру. Пілінг має стійку тонізуючу та антиоксидантну дію. Він відлущує ороговілі клітини епідермісу. Його освітлювальна дія позбавляє постакне, тьмяності шкіри, нерівного відтінку, ластовиння і пігментних плям.

Склад

Ніацинамід, гідрогенізована касторова олія, гліколева кислота / молочна кислота / лимонна кислота, фруктовий екстракт яблука, екстракт винограду, екстракт лаванди, екстракт розмарину, екстракт листя камелії

Застосування

Нанести пілінг на суху шкіру обличчя, масажувати 2-3 хвилини, потім змити теплою водою.

Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Питання - відповідь

Питань ще не було